27 Temmuz 2015

Hippi

Hafta sonunda pek severek aldığım kimonomu giydim. Kimonomun desenleri ve püskülleri yeterince hareketli değilmiş gibi kafama fular bağlamışım, o da yetmemiş boynuma kolye, parmağıma yüzük, bileğime bileklikler takmış, püsküllü çantamı omzuma atmışım, bir de altına topuklularımı giymişim. Ayhh yazarken yoruldum ha! Tüm bunları giyerken/takarken acaba aklım neredeydi gerçekten bilmek istiyorum :)
Bu arada Düşlerin Rengi Zeynep'ciğimin önerisiyle (tekrar çok teşekkürler canım!Fat Secret uygulamasını telefonuma yükledim, gün içinde yediklerimi kaydedip kalorilerimi hesaplıyorum. Bu uygulama bilgisayardan da senkronize olduğu için her iki yerden de rahatlıkla güncelleme yapabiliyorum. Bu sayede gerçekten yediklerime dikkat eder oldum. Bugün tartıldığımda 1 kilo verdiğimi gördüm ve çok mutlu oldum, doğum yaptığımdan beri sanırım ideal kilom olan 55'i hiç göremedim, bu anın gelmesini iple çekiyorum doğrusu!
Hafta sonunda saçlarımı da kestirdim, rahatladım :) 1 sene önce kısa saça bu kadar alışacağımı söyleseler hayatta inanmazdım ama o kadar rahat ettim ki keşke daha önceden kestirseydim diyorum. Kıvırcık olup cesaret edemeyenler bence hayatlarında mutlaka bir kereliğine de olsa kısa saçı denemeliler!Bu hafta sonu Nil'imin doğum gününü kutlayacağız ve hafta sonunda kayınvalidemle kayınpederimi ağırlayacağım, benim için yoğun bir hafta olacak, hepimize harika bir hafta diliyorum!
Kimono: Shein
Şort: Park Bravo
Çanta: H&M
Ayakkabı: Greyder

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...