14 Ağustos 2015

Siyah ♥ Beyaz ♡

Merhaba! Cuma oldu bile, haftayı bitirmek üzereyiz, ablamlar gideli nerdeyse 1 hafta olucak :( Ben bu haftamı full Nil'i şımartmaya ayırdım, yeğenlerim gittikten sonra onun için de toparlaması bir hayli zor oldu, devamlı onları sayıkladı, bu yüzden arkadaşlarımın çocuklarıyla bir araya gelerek, keyifli aktivitelerle onun bu süreci daha yumuşak atlatmasını sağlamaya çalıştım, dün daha mutlu görünüyordu, zamanla o da bu döngüye alışacak elbette...
Geçtiğimiz hafta sonunda prensimle baş başa, sakin hem de çooook SAKİN :)) bir kahvaltı yapma imkanımız oldu, bu rahat elbisemi o zaman giydim. Püfür püfür ve en önemlisi tıka basa yediğiniz kahvaltı sonrası pörtleyen göbeğinizi hiç belli etmiyor, bundan daha iyi bir elbise olamaz diye düşünüyorum kihh kihhh :)
Bu elbiseyi alırken boynumda böyle uzun kırmızı bir fular, başımda da siyah bir Fransız şapkası hayal etmiştim. Sonbaharda da deri bir ceket ve şapkayla deneyeceğim...  
Sakin bir kahvaltı sonrası hayatın gerçeklerine dönmenin vakti geldi! Kahvaltı sonrası Nil'i alıp 3 yaş kontrolü ve aşısı için doktorumuzun yolunu tuttuk... Nil'in aşı kartını koyduğum flamingolu bu mini clutch Bi'kutu Mutluluk'un Temmuz ayı Gezgin kutusundan çıkmıştı. Üye oldunuz mu ya da deneme fırsatı bulabildiniz mi bilmiyorum ama Bi'kutu Mutluluk resmen bağımlılık yapıyor söyliyim, her ay kutumdan ne çıkacak diye heyecanla bekliyorum, bu ayki Karpuz kutusuna da ayrıca bayıldım!
Hepinize şimdiden mutlu bir hafta sonu dilerim!
Elbise: Shein
Ayakkabı: Stradivarius
Çanta: Zara
Fular: Penny Black

2 yorum:

  1. merak ettim bu kutu olayını..bi inceleyeyim güzellik :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Çok eğlenceli canım her ay içinde ne olduğunu bilmediğin sürpriz şeyler yolluyorlar, bu ayki konsept karpuzdu, gelecek ayki konsept okula dönüş olacakmış, her ay heyecanla bekliyorum ben doğrusu :) Çok öpüyorum seni canım!

      Sil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...