28 Ekim 2015

Pembe Pembe Gönlüm Sende :)

Snapmade'i daha önce blogumda sizlere tanıtmıştım. Saatin yanı sıra giyimden ev aksesuarına kadar bir çok ürünü kendi isteğinize göre kişiselleştirebiliyorsunuz. Matruşkalı saatimi severek kullanınca tercihimi yine saatten yana kullandım ben :) Bu sefer eğlenceli ve cıvıl cıvıl bir saat olmasını istedim ve morla pembe arasında devamlı gidip gelerek sonunda bu saatin pembe rengini seçtim. Aslında başta görsel olarak Cath Kidston tarzında güllü desenler düşünmüştüm ama kızımdan güzel çiçek olamaz dedim ve sarı papatyamın güzel bir fotoğrafını (kızımın doğum gününde bu güzel fotoğrafı çeken canım arkadaşım Selin'e de ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum tabii!) saatimin içinde kullandım. Ve birkaç hafta içinde sevimli pembiş saatime kavuştum! Aslında saatim göründüğünden daha güzel ama cep telefonumla çektiğim için çok net çıkmamış burada... En kısa zamanda saatimle bir de dış mekan çekimi yapmalıyım ;)
Şimdi saatime her baktığımda yüzümde böyle kocaman bir gülümseme beliriyor hii hii :)
Bu arada Snapmade'de yapacağınız tüm giyim, şapka ve saat alışverişlerinizde SNAPMADESCARY kodunu kullanarak 30 Kasım'a kadar geçerli olan %30 indirimden yararlanabilirsiniz...

3 yorum:

 1. Saat harika olmuş, durup durup saate bakası gelir insanın :)))

  YanıtlaSil
 2. Ooyy sevsinler onun saatini, kendi gibi pamuk sekerine benziyor:) Saatin kac oldugunu bilmek cok önemli (hele su siralar) ;-))

  Öpüyorum siziiii!

  YanıtlaSil
 3. Çok şirin ama bu ya :D Saate her baktığında gülümseme garantili olması şahane :D

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...