01 Aralık 2015

Bohem

Bohem elbiselere bayılıyorum, tam benim tarzımı yansıtıyor! Bu uzun elbiseye de deseninden ve bohem havasından ötürü bayıldım ama boyu biraz tahminimden uzun geldi (ahh ahh böyle bodur tavuk yerine şöyle 1.72 boylarında olsaydım ne olurdu sanki!), neyse gelelim esas konuya elbisenin uçlarındaki işlemeyi çok beğendiğim için terziye verip kısalttırmak istemedim, makinada yıkayınca elbise çekti, boyu da biraz kısaldı, ama altına çok yüksek topuklu giymediğim için yine de yerleri süpürmesine engel olamadım :( Sanırım bir tık daha kısalmasını sağlamam gerekiyor aksi halde terziyi boylamak zorunda kalacak!
Kolyem canım arkadaşım Esin'in hediyesi, tabii ki İrlan Takı imzalı :) Bu arada matruşkanın perçemi ile benim saçım ne kadar birbirini andırıyor di mi, tesadüfün böylesi!
2015'in son ayına girdik bile! Umarım hepimiz seneyi güzel bir şekilde kapatırız, güzel bir hafta ve ay dileklerimle...
Elbise: Shein
Mont: Zara
Çanta: Mango
Kolye: İrlan Takı

5 yorum:

 1. Çok şık çok güzel, siyahın havasını seviyorum ben de, güzel günlerde giyin, çok yakışmış.

  YanıtlaSil
 2. Kiyafetlerde siyah renk hastasi olan ben, bayildim dogrusu.. Cok yakismis yine Sibel'cim (yakismasa sasardim zaten):)

  YanıtlaSil
 3. Sibel'cim harikasın :) Elbisene görünce bayılmıştım zaten, sana çok yakışmış. Matruşkaları sevdiğini bildiğimden sana özel yapmıştım bu kolyeyi, beğenip takmana üstelik müdavimi olduğum bloğunda paylaşmana çook mutlu oldum :) Güzel günlerde kullan canım...-Esin İrlan-

  YanıtlaSil
 4. Elbise çok yakışmış

  Kısalttığında Etek ucundaki detayların kaybolmamasını istiyorsan üst taraftaki ekleme yerlerinden kısaltma imkanları yok mu acaba sen istesen bir terziye sor.
  ama bu sefer ek yerlerini söküp oradan kısaltma yapsa orjinalliği mi bozulur ?
  Yada hiç dokunma azcık daha uzun topuklu ayakkabı giy :) iyi günlerde kullan gerçekten sana güzel yakışmış
  siyah rengin yeri başka her zaman asil duruyor

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...