15 Aralık 2015

Hoover'in Wizard Lansmanı

Geçtiğimiz ay Hoover'in The Ritz-Carlton Otel'de düzenlediği, Türkiye’nin ilk tam Wi-Fi donanımlı Wizard ürün serisinin tanıtımına katıldım.
Hoover Ülke Müdürü Andrea Ojetti ve Candy Group Connectvity Ürünler Pazarlama Direktörü Piergiorgio Bonfiglioli bu tanıtımda hem yeni serileri hakkında bilgiler verdiler hem de değişik dipnotlar paylaştılar. Örneğin; dünya genelinde 1.4 milyar Facebook kullanıcısı olduğunu, bu rakamın Çin ve Hindistan'ın nüfusundan bile fazla olduğunu aktardılar. 
 İnternetin bu kadar etkin kullanıldığı bir dönemde, teknolojinin evlerimizde sürekli kullandığımız beyaz eşyaya entegre edilmesi de elbette kaçınılmaz oluyor. 1945 yılından bu yana beyaz eşya ve elektrikli ev aletleriyle kadınların (benim yaşlarımda olup da "Ho ho ho Hoover, süpürür döver, her yeri temizleyen Hoover Hoover Hoover!" reklamını hatırlamayan yoktur sanırım :) ) hayatını kolaylaştıran Hoover, Wizard ürün serisi sayesinde tüketicilerine teknolojiyi beyaz eşyalarda da etkin bir şekilde kullanma imkanı sunuyor. Peki Wizard serisi nasıl çalışıyor? Telefonunuza yüklediğiniz uygulama ile evinizde yokken bile Wizard serisi bir çamaşır veya bulaşık makinesini çalıştırabiliyor, buzdolabının ayarlarını kontrol edebiliyor, fırınınızı yakabiliyor veya davlumbazı açabiliyorsunuz. Ayrıca bu uygulamada enerji tüketiminizi detaylı bir şekilde görebiliyor ve ürünü en verimli nasıl kullanabileceğinize dair öneriler alabiliyorsunuz. Harika di mi? Teknolojinin geldiği bu seviyeye gerçek anlamda şapka çıkartıyorum ben!

2 yorum:

  1. valla süper, özellikle çamaşır makinesi için :))

    YanıtlaSil
  2. Gerçekten çamaşır makinası için harika bir uygulama çünkü ben genellikle işe gelirken çalıştırmayı unutup evden çıkıyorum :)

    YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...