05 Aralık 2015

Roma Sokakları

Bugün blogumda Ağustos ayında çektiğim Roma fotoğraflarına yer verirken ben muhtemelen şu anda Milano sokaklarını fotoğraflıyor olacağım. İspanyol merdivenleri, aşk çeşmesi, Navona meydanı, Tiber nehri, huzurlu Villa Borghese parkı, şirin cafeleri, leziz yemekleri ve kibar insanlarıyla benim başımı döndürmüştü Roma... Hiç beklenmedik ara sokaklarında bile görsel anlamda zengin birçok öğe çıkmıştı karşıma. Fotoğraflamaktan müthiş keyif almıştım. Milano bunların hepsini bana yaşatabilecek mi bilmiyorum, Roma kadar romantik bir şehir olmasa da yine de güzel duygularla ayrılmayı umut ediyorum... Yeni fotoğraflarda buluşuncaya dek hepinize harika bir hafta sonu diliyorum!

5 yorum:

 1. Oğlum biraz büyüsün gitmeyi çok istiyorum Roma'ya :) İyi tatiller sevgili nonim :)

  YanıtlaSil
 2. Romaaaa :))) Ne kadar güzel bir şehir ne kadar temiz görünüyor :)

  YanıtlaSil
 3. ----------Oooo-----
  -----------(----)------
  ------------\---(------
  -------------\_)------
  ----oooO----------
  ----(----)-----------
  -----)---/-------
  -----(_/--------
  Sayfada gezindim :)
  Sevgiler..

  YanıtlaSil
 4. İlk yurt dışı gezimi -üstelik tek başıma- gerçekleştirdiğim bir ülke olmuştu İtalya..8 günlük bir turdu, Roma-Floransa ve Venedik şehirlerine düzenlenen...tıpkı senin etkilendiğin gibi ben de ilk gördüğüm anda çok etkilenmiştim :) Rönesans'ın kalbi, sanatın merkezi ve romantizmin şehirleri...her yer sanat şaheseri ve aşkla dolu:)) yaşam coşkusu içinde kadınlar, erkekler ve capcanlı renkler içinde, herkes bakımlı ve çok güzel.. sevgilim ve eşim olunca mutlaka onunla da gitmeliyim dedim..sevgilim/eşim oldu, oldu ama, biz öz-vatanımız Anadolu'yu dolaşmaktan bir türlü fırsat bulup gidemedik ;) ama şu meşhur aşk çeşmesine sol omzumun üzerinden paramı attım inşallah eşimle de bir gün gitmek nasip olur Nonicim:)) güzel fotoğraflarınla beni bir kez daha götürdün Roma'ya...Sevgili eşinle iyi tatiller dilerim nonim... 'hayat kısa, kuşlar uçuyor' keyfini çıkar ;)

  YanıtlaSil
 5. Çok güzel bir mimarisi var Roma'nın, aşk şehri demeleri, ya da aşk filmlerinin Roma daki anlamı herhalde bu aura dan geliyor. :)

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...