21 Şubat 2016

Civcivimizi Evlendirdik!

2 hafta önce büyük bir mutluluğun bir parçası olduk, canım arkadaşım birtanecik civcivim evlendi hem de jet hızıyla denebilecek kadar hızlı bir şekilde! Hepimiz hala buna inanamıyoruz :) Beni eskiden beri takip edenler bilir, arkadaşımla bizim D-Chic diye bir blogumuz vardı, oraya bayağı yoğun şekilde hem moda hem de özel hayatımızla ilgili yazardık,  aşk hayatında ikimizde mutluluğu bulamaz sonra erkeklere saydırırdık da saydırırdık :) Ne günlerdi hii hii :) Sonra D-Chic'in yerini 2-Chic aldı ama bir süre sonra ben iş değiştirdim ve sonrasında beyaz atlı prensimi bulup Moskova'da yeni bir hayata merhaba deyince bloğumuzu sonlandırmaya karar verdik. Canım civcivim ve sonrasında pırpırımın da katılımıyla bu dostluğumuzu ikiye katladık ve ne yaşarsak yaşayalım (yeri geldi birbirimize küstük de, kızdık da, ben bol bol mamilik de yaptım :P) ama birbirimizden hiç kopmadık. Ne mutlu bana ki herşeyimi paylaşabildiğim, hem iyi hem de kötü anlarımda daima yanıma olacaklarını bildiğim böylesine kıymetli dostlara sahibim... Ve onları hayatımın sonuna dek mutlu görmek istiyorum ben!
Canım arkadaşım yüzünden bu gülümseme hiç eksik olmasın, bir ömür boyu mutlu ol, mutlu olun! Sen bunu çok ama çooook hakediyorsun! Seni çok seviyorum!
Niloşum da bu güzel karede yerini aldı, böyle ciddi durduğuna bakmayın poz verirken bir hallere bürünüyor benimki :)
Gelinimizi odada kısa bir ziyaret ettikten sonra kokteyl alanına indik...
Nil'im yerlere kadar değen, onun deyişiyle prenses elbisesi istiyordu, ben de ona Kuspi Kids'ten bunu aldım ve delirdi tabii! O akşam elbisesinin de coşkusuyla sanırım pek bir fıkır fıkırdı, daha salona girmeden resepsiyon alanında dansetmeye başladı, ben de tabii ona büyük bir keyifle eşlik ettim :)
Tüm konuklar salondaki yelerini aldılar ve heyecanla gelinle damadın gelmesini bekliyorlar! Minim nedimem ve yakışıklı arkadaşı da yerlerini aldılar ve görev aşkıyla gelinin duvağını sıkı sıkıya tuttular, öyle ki az kalsın gelinimizi yere düşürüyorlardı! Neyseki bir aksilik yaşanmadan bu görevi yerine getirdiler de ben de derin bir nefes alabildim!
Güzel gelinim & güzel pırpırımmm! İnşallah pırpırımın da karşısına onun değerini bilen, seven biri çıkar da onu da baş göz ederiz hemen :) Aminnnn! İkisini de çok seviyorum ve daima mutlu olmalarını istiyorum, biricik can yoldaşlarım benimmmm!
Elbise: Shein
Ayakkabı: Marks & Spencer
Çanta: Enzo Angiolini
Nil'imin elbisesi: Kuspi Kids

1 yorum:

  1. Canım Sibel'cim, ne güzel yazmışsın yine...Sen ne tatlı bir arkadaşsın-dostsun-, çok şanslı arkadaşların bu anlamda. (Ben de bu şansı ucundan da olsa yakaladığım için çook mutluyum, hiç eksik olma sen) Veee bu ne güzellik, hepinizin kıyafetlerine bayıldım, çok güzelsiniz. Ama miniklere ayrıca bayıldım :) Sevgiler..-Esin-

    YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...