24 Mart 2016

Eksikler & Eklenenler

Havalar ısındıkça kış modundan yavaş yavaş çıkmaya başlayıp bahar için eksiklerimi şimdiden listelemeye başladım. Her sezon bir parça göz önünde oluyor ve her ne hikmetse o parça bende bulunmuyor! Ahh şu modacılar, yoksa mod-avcılar mı desem (?!) bu işi iyi biliyorlar doğrusu! Her sezon bir şekilde biz kadınları avlamasını iyi biliyorlar ;) Neyse hem eksiklerimi & dolabıma son eklediklerimi sıralamak hem de bu vesileyle Shein'de devam eden sezon indiriminden (30$'ın üzerindeki alışverişlerde kargo bedava!) sizleri haberdar etmek istedim.
Sanırım bu yaz hepimizin omuzlar fora olacak! Hemen hemen bir çok mağazada omuzları açıkta bırakan bluz ve elbiselere rastlamak mümkün... Üsttekini bir de bu çizgiliyi ben çok beğendim.
Bu sezon almak istediklerimden biri de güzel bir gömlek elbise, Zara'da da buna benzer bir tane vardı ama üstümde istediğim gibi durmadı...
Sanırım hiçbir zaman vazgeçemeyeceğim gömleklerden biri de bu dantelli olanlar!
Fiyat bakımından bu beni bir hayli cezbetti diyebilirim ;)
Ya bu cupcake t-shirt'e ne demeli?! Bunu kesinlikle kaçırmamam lazım! Yaptığım cupcakelerle aynen Sweet Bake Shop'daki Tessa gibi pozlar vermeyi hayal ettim şimdiden hii hii :)
Bu kesim etekler de son zamanlarda favorilerim arasında!
Şimdi de gelelim eklenenlere... Geometrik desenli bu uzun elbise bunlardan biri...
Modası ne kadar geçerse geçsin ben şifon detaylardan asla vazgeçemiyorum... Bu sweatshirte umarım havalar çok ısınmadan kavuşabilirim! (Artık nasıl içten dilediysem bu postu yayınladıktan sonra kargo geldi ve içinden sweatshirt'üm çıktı, tek kelimeyle ba-yıl-dımmm!)
Uzun vintage elbiseleri de bu bahar üstümden çıkarmamayı planlıyorum!
Bu elbise de hem puantiye deseni hem de altındaki dantel detayı yüzünden kalbimi elbette anında fethetmeyi bildi ;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...