15 Ağustos 2016

Bisiklet

Ablamları yolcu ettiğimiz günden beri sanki hava bizim ruh halimizden anlıyormuş gibi güneşi sakladı, tıpkı gözyaşlarımız gibi yağmuru yağdırdı... Havalar böyle olunca ben de her yaz sonunda yaptığım rutin fotoğraf düzenleme işini erkene çektim ve yaz fotoğraflarımızı elden geçirdim, tabii her birine bakarken iç geçirmeyi de ihmal etmedim... Bu kareler yeşilinde huzuru bulduğum Bencik Koyu'ndaki son günümden, o gün bir cesaretle yeğenlerimin bisikletine binmeye kalkıştım ama ağaca toslama noktasına gelince bunun pek de parlak bir fikir olmadığına karar verdim, ayrı kaldığımız bir yıl boyunca yeğenlerimin beni böyle hatırlamalarına müsaade edemezdim elbette :)
Elbise: Romwe
Bluz: Stradivarius
Çanta: Mango
Sandalet: Unicus Leather

2 yorum:

  1. Sevgili Noni, hep bakiyorum yeni bir post var mi diye, cok kisa da olsa birseyler bekliyorum, yani sen cok ozenli oldugun icin biraz aralikli yapiyorsun sanirim, ama daha kisa aralarla gelirse paylasimlar -kisa da olsa hareket olsun - memnun olurum, hersey gonlunuzce olsun.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet canım çok haklısın ben de aslında daha sık post yapmak istiyorum ama zaman yaratamıyorum, okullar açıldığında daha aktif olacağım inşallah ;) Sevgilerimi gönderiyorum...

      Sil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...