05 Eylül 2016

Reset

Normalde güzel giyinmeyi, makyaj yapmayı ve bakımlı görünmeyi severim, sanırım bu doğamda var, illa özel bir günü beklemeden veya biri için değil sadece kendim için süslenmeyi seviyorum. Ama bunu bu kadar sevdiğim halde bazen benim de kendi içimde resetlendiğim anlar oluyor, o anlarda hiç makyaj yapmamak, hiç topuklu giymemek, elbiselerim yerine bir t-shirt & jean içinde en doğal halimle gezinmek istiyorum. İşte bu fotoğraflar öyle bir günde çekildi; biraz allık ve bir ruj sürdüm, sandaletlerimi ayağıma geçirdim, saçımı bile yapmak içimden gelmedi, öylesine bir topuz yaptım. Ama tüm bunların yanında elim beyaz bir t-shirt'e yine de gidemedi, onun yerine beyaz bluzümle biraz hava katmak istedim bu doğal görüntüme :)
Bluz: Shein
Jean: Mavi
Sandalet: Accessorize
Çanta: Crafts by Nesli

3 yorum:

 1. Sen ugruyor musun benim bloga bilmiyorum pek Sibel'cim ama ben hep takip ediyorum seni (pek yorum yazamasam da), instagramdan da hep bakiyorum, o müthis pastalarina, kurabiyelerine bayiliyorum, basarilarina hayranim canim. Gözüm hep üzerinde yani:) Cok öpüyorum seni ve tatli Nil'i.

  YanıtlaSil
 2. Bir insan hiç mi değişmez? Ben yaşlandım, sen hala fıstık gibisin ☺️♥️
  Kocaman sevgiler 💕

  YanıtlaSil
 3. canımcımm. harikasın. ve saçların harika olmuş . buklelerine bayılıyorum. uzamışlar. çok yakışmış. ben kısacık kestirtim .

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...