09 Eylül 2016

StyleWe

Dün kızımın okulunda veli toplantısı vardı, yeni öğretmenimizle tanıştık, yeni dönem yapılacakları konuştuk. Yenilikler insana her zaman heyecan verir ya ben de bu heyecanlı toplantıda Stylewe'den aldığım yeni çantamın bana eşlik etmesini istedim. Stylewe'nin içinde birçok marka var, ben özellikle Just Star markasının romantik çantalarına bayıldım, aklım birazcık kedili çantalarında kalsa da nihai seçimimi bu kızdan yana kullandım; boynundaki incili kolye ve saçlarının topuz yapılmış haliyle onu kendime benzettim sanırım hii hii :)
Hazır konu çantalardan açılmışken... Ben daha orjinal şeyler bulabildiğim için genelde çanta alışverişlerimi yurt dışından yapıyorum... Ama yurt dışından gelen ürünlerin kargo süreci uzun olduğu için aldığım ürün her zaman iyi koşullarda bana ulaşmayabiliyor, giyside bu bir sorun yaratmasa da çantanın ezilmesi ve zarar görmesi imkan dahilinde olabiliyor. Çok şükür Stylewe'de böyle bir sorunla karşılaşmadım, kargo çok sert bir kutuda korunaklı bir şekilde gönderildiği için sapasağlam şekilde elime ulaştı, ben de keyifle kullanabildim.
Hepinize şimdiden güzel bir hafta sonu, sevdiklerinizle birlikte mutlu bir bayram ve tatile çıkacaklara da iyi tatiller diliyorum!
Çanta: Stylewe (Pinterest & Blog)
Bluz: Pruva
Pantalon & Ayakkabı: Zara
Bileklik: İpekyol

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...