11 Kasım 2017

Örgü Elbisem ve Eteğim

Daha önceden sizlerle canım annemin ördüğü patchwork hırkayı paylaşmıştım. Annişim yine beni şımarttı, bu sefer elbise ve etek örmüş bana hem de ben yanında bile yokken, İzmir'e geldiğinde yanında getirdi! Nasıl ördüyse ikisi de mağazadan hazır alınmış gibi üzerime tam oldu! İkisine de ayrı ayrı bayıldım ama sanırım favorim elbise oldu çünkü patchwork şeklinde olmasını çok sevdim! 
Hazır annemi de bulmuşken tabii bu güzellikleri hemen giyerek bu anları ölümsüzleştirdim, hiç kaçırır mıyım bu fırsatı ;)
Örgüyü ben sadece Nil'ime hamileyken denemiştim zaten bu ilk ve son denemem olmuştu, en basitinden örmeye kalktığım atkı aylarca bitememişti :P Nil doğdu, o örgü öylece durdu en sonunda bu işin benlik olmadığına kanaat getirip tamamlaması için anneme verdim. Bu örgü işi herkesin harcı değil bence, hem dikkat hem de sabır gerektiriyor tabii ortaya güzel bir örnek çıkartmaya çalışıyorsanız. Ben canım annem sayesinde böyle güzel örgülere kavuştuğum için gerçekten çok şanslıyım! Ellerine sağlık bitanecik annemmmm!
Minik bir kedicik gibi nasıl da sokulmuşum anneme hii hii :)
Arkadaki güvercinlerle elbisemin uyumu da harika değil mi?

4 yorum:

 1. İkisi de tek kelimeyle muhteşem.

  YanıtlaSil
 2. Merhaba, siyah eteğiniz çok güzelmiş..size de çok yakışmış :) selamlar
  ses(s)iz

  YanıtlaSil
 3. Annenizin ellerine sağlık harika olmuş, siz de çok yakışmış..
  Sevgiler

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...