01 Şubat 2018

Beyaz bir Sayfa gibi...

Bugün 1 Şubat ve ben kendimi bembeyaz bir sayfa açmış, yepyeni bir başlangıç yapmış gibi hissediyorum. Ocak benim için çok kötü geçti, cenazemiz oldu, ardından Nilim hastalandı, sonra da ben hem de hiç olmadığım kadar rahatsızlandım. Moskova'da eksi -22'lerde bile dolaştım (bu yazımda görebilirsiniz) hiçbir şey olmadı ama İzmir'de 6 derecelerde zatürre oldum! Gerçekten pis bir hastalıkmış bu zatürre; zor nefes aldığım, gözümü açamadığım, başımı yataktan kaldıramadığım günlerden sonra ilk kez bugün yataksız bir gün geçirebildim, tabii ayakta yine değildim, kendimi hiç yormadım, sürekli dinlendim. Nekahat dönemim 2 hafta evden çıkmadan devam edecek, sadece doktor kontrolleri için çıkacağım. Ben de bu dönemi özlediğim bloguma dönerek değerlendirmek istedim; paylaşmak isteyip de zamansızlıktan paylaşamadığım tüm postlarımı bu dinlenme süresince yaparım diye tahmin ediyorum yani tabii kısmetse! İşte böyle; bugün ayağa kalktığım için şükrettiğim bir gün oldu. Dilerim Şubat ayı beni tatlı tatlı iyileştirir.
Bu postumu hazırlarken de özellikle her şeyin bembeyaz olmasını istedim, tıpkı şu anda hissettiğim gibi...
Bluz 
Bluz 
Tüm giysiler iyi güzel, özellikle takılar enfes ama benim uzun bir süre kıyafetime uyan tek şey bu patikler olacak kesinlikle :)

7 yorum:

 1. Çok geçmiş olsun Nonicim prensesime de sanada. Acil şifalar diliyorum, güzelce dinlenin, bugün kendini daha iyi hissetmene çok sevindim adım adım daha da iyi olacaksın. Çok öpüyorum..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler Derya'cığım, senin kedili ev yastığın da bu dinlenmede bana eşlik ediyor biliyor musun? Sırtıma koymak iyi geliyor, ellerine emeklerine sağlık, öpüyorum kocaman...

   Sil
 2. Çok çok geçmiş olsun. İnsan sağlığının kıymetini kaybedince anlıyor.
  Umarım tez zamanda eski neşeli, sağlıklı, üretken günlerine dönersin. Hiç yaşanmamış gibi olur.
  Öpüyorum çoook.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahh sorma Ayda'cığım, kendimi gereksiz hırpalayıp uykusuz kaldığım zamanlarıma acıyorum şimdi, keşke dinlenseydim de o kadar yorulmasaydım ama işte hayatta her şey insana bir ders... Senin de iyi olmana çok ama çok sevindim, sağlıklı mutlu paylaşımlarda daima buluşmamız dileğiyle canım...

   Sil
 3. Geçmiş olsun diyorum

  YanıtlaSil
 4. Çok geçmiş olsun,acil şifalar.🙏🙏🙏

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...