15 Mayıs 2018

Boşluk

Geçtiğimiz günlerde tam benlik bir film seyrettim, canım arkadaşım Esin izlemiş, "mutlaka sen de izlemelisin" diyerek filmin bir DVD'sini de bana gönderdi, ben de merakla izledim "Julie & Julia"yı... Filmde Julia Child'ın yemek kitabı çıkardığı dönemdeki mücadelesi ile Julie'nin onun yemek kitabındaki tariflerini blogunda paylaşması konu edilmiş. Eski bir blogger olmam ve bir yandan da mutfağa girip sürekli tatlılar yapmam açısından film beni hemen içine çekti tabii ki :) Bu tatlı hediyesi için canım arkadaşıma buradan da teşekkür ediyorum. Filmin bir yerinde blogger Julie blog yazıp hiç yorum almamasını "yazdıklarımı devasa bir boşluğa gönderiyor gibi hissediyorum" diye tanımladı. Ben de aynen öyle hissediyorum! Artık blog okuyan kimse kalmadığı için burada kendi çapımda konuşup duruyorum kihh kihhh :) Ama yine de insanın eski alışkanlıklarından kopması kolay olmuyor, kimse kalmasa bile beni mutlu etmeye devam ediyor burası...
Bluz: To Save
Jean: H&M
Çanta: Mango
Ayakkabı: Zara


10 yorum:

 1. Yaaa...Boşluk olur mu hiç canım Sibel'ciğim...Bazen insanlar sessiz takipçi olmayı tercih ediyorlar. Ama ilgiyle takip edenlerin çok olduğuna eminim ben. Film konusunda yanılmadığıma sevindim canım..Senin bloğun benim için o kadar önemli ki..Lütfen daha sık yaz Sibel'ciğim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım Esin'im bu konuda beni motive eden yegane kişilerden birisi sensin, sonsuz desteğin için teşekkürler canım arkadaşım!

   Sil
 2. AAA.. hiç olur mu, ben hep takipteyim. giyimle hiç ilgim olmasa da seviyorum blogunuzu.
  Ankara dan sevgiler..
  ayşe

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de İzmir'den kucak dolusu sevgilerimi yolluyorum Ayşe Hanım, takibiniz için çok teşekkürler :)

   Sil
 3. Sevgili Nonim, İstanbul’da Mis Pizza’lı bekarlık yazılarından beri okurum seni; o zamanlar ben de bekardım ve Cihangir ‘de yaşardım, şimdi ben de evli çocuklu İzmir’de yaşıyorum. Yalnız artık yazıların eskisi kadar samimi değil, samimi değil derken hayatını çok açmıyorsun artık. Ben de bu konuda çok kapalı olduğumdan hak versem de Miso ‘yu, evinde kocaman şarap kadehleriyle davet verdiğin yazıları özlüyorum doğrusu. Sevgiler. Pınar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba sevgili Pınar, yazdıklarına katılıyorum, bu içe kapanma hali zaman içerisinde oluştu, özellikle de blogumdan fotoğraflar alınıp Facebook'ta sahte hesaplar açılıp eşimin ve kızımın fotoğrafları kullanıldıktan sonra özelimi burada eskisi gibi paylaşmaya çekinir oldum... Ve bu hadiseden sonra paylaşımlarımı özelimden çok giydiklerim üzerine yönelttim... Belki bir gün İzmir'de bir yerlerde karşılaşır bir kahve içeriz, sevgilerimle...

   Sil
 4. Boşlukta ben de varım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım benimmm çok ama çok teşekkür ederim yıllardır burada olduğun için :) Prensesi öperim!

   Sil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...