10 Ağustos 2019

Kafa Dağıtmaca...

Ara ara yine blogumda paylaşımlar yapma kararı aldım, yazmayı özlediğimden değil de daha çok kafamı dağıtmak istediğimden... Bu nedenle sponsor yazılarını da yine araya sıkıştıracağım... Blogumun geçmiş zamanda beni rahatlatıcı bir yanı vardı, belki şu dönemde bana yine yardımcı olur, kimbilir... Bu arada herkesin Kurban Bayramı'nı şimdiden kutluyorum, sevdikleriniz yanınızdaysa ve sağlıklıysa bunun kıymetini bilin ve hiçbir şeyi dert etmeden bayramın tadını doyasıya çıkartın...

4 yorum:

 1. nonim ne iyi yaptın geldin. eskiden ne uzun uzun yazardın hele
  anneni okumaya doyamazdım. o da bıraktı. keşke tekrar yazsa. yazmak
  herkese iyi gelen birşey. buraları bir çok kişibıraktı .
  tekrar başlamana çok sevindim. mutlu bayramlar !

  YanıtlaSil
 2. Bu kadar uzun süre ve aktif olarak blog tutan bir siteye denk gelmek güzel . Tebrik ediyorum. Umarım daha uzun süre devam edersiniz.

  YanıtlaSil
 3. Ah canım Sibelim...Sen bıraktın diye ben de takip etmemişim açıkçası..Şimdi eski günlerdeki gibi, gece gece aklıma geldi baktım bloğuna...Sevindim buraya geri gelmene..Bence daha sık yaz, sponsor tanıtımı da gir, bugünkü Noni de yap...Bu blog olmasa ben senin gibi mükemmel bir dostu nasıl bulurdum ;) Bu blog benim için çok değerli, çookk...Ve tabii çok üzgünüm Sevdiye Ablanı kaybettiğimiz için:(( Mekanı cennettir, melekler korusun,,Huzurla uyusun, bu kadar sevilmek ve hep iyi anılmak ne güzel..Umarım hepimiz arkamızdan böyle iyi sözlerle anılırız...Seni çok seviyorum güzel kalpli, zarif arkadaşım:)

  YanıtlaSil
 4. İyi bloglamalar blogum bana da çok huZUR VERİYOR.

  YanıtlaSil

Saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkürler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...